Apie mus

Sveiki, gerbiami svetainės lankytojai!

Ačiū Jums už apsilankymą šioje svetainėje ir už tai, kad skyrėte mums savo dėmesio. Tikimės, kad tapsite nuolatiniais šios svetainės lankytojais, rėmėjais, kritikais, o taip pat ir kūrėjais, siųsdami mums savo pastebėtas teismų nesąmones.

Kuo daugiau Jūsų prisijungsite prie šio projekto ir kuo aktyviau dalyvausite komentuodami esamas bei siųsdami naujas nesąmones, tuo greičiau bus pasiektas šios svetainės tikslas – Lietuvos teismai dirbs nedarydami jokių klaidų! Šiuo projektu tikrai nenorime būti “madingi” ir eilinį kartą rėkti, kaip viskas Lietuvoje yra blogai, kokie teisėjai yra neišmanėliai, o teismai – korumpuoti, bei paremti dabar tokią populiarią emigracijos idėją. Priešingai, mūsų tikslas yra viešai parodyti teismų klaidas tam, kad visi iš jų pasimokytų ir nebedarytų tokių klaidų ateityje. Todėl tikimės būti naudingi ne tik praktikuojantiems, bet ir studijuojantiems teisę. Manome, kad šioje svetainėje skelbiami teismų procesiniai sprendimai bus įdomūs panagrinėti studentams praktinių užsiėmimų metu. Ir neįsižeiskite tie, kurie suklydote ir atsidūrėte šioje svetainėje. Kas nedirba, tas neklysta. Juk iš savo klaidų pasimokome labiausiai. Tikimės, kad atsidūrusių šioje svetainėje ateityje bus vis mažiau ir mažiau.

Turbūt visi suprantate, kad kiekviena byla ir joje priimti teismų sprendimai ar nutartys visuomet gali pasirodyti neteisingi ar neteisėti tai šaliai, kurios nenaudai yra priimtas sprendimas. Todėl norėtume atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad ši svetainė nėra santykių aiškinimosi priemonė ar galutinė instancija “neteisingiems” sprendimams paskelbti ir taip išlieti savo nuoskaudas dėl pralaimėtų bylų. Mes skelbiame tik tokius procesinius teismų sprendimus, kuriuose matyti akivaizdžios teisės taikymo klaidos ir nesusipratimai.

Dar kartą dėkojame Jums ir tikimės, kad apsilankymas šioje svetainėje buvo įdomus ir naudingas. Laukiame sugrįžtant!