2012 02 17 nutartis dėl trūkumų pašalinimo

2012 02 17 nutartimi teismas nepagrįstai įpareigojo ieškovą pašalinti ieškinio trūkumus ir pateikti vertimus į užsienio kalbą ne tik paties ieškinio (procesinio dokumento), bet ir visų ieškinio priedų.

Lietuvos Respublikos Civilinio proceso kodekso 113 straipsnio 3 dalyje numatyta, kad tuo atveju, kai dalyvaujantys byloje asmenys, kuriems turi būti įteikti procesiniai dokumentai, nemoka valstybinės kalbos, teismui turi būti pateikti šių dokumentų (t. y. procesinių dokumentų, bet ne jų priedų) vertimai į jiems suprantamą kalbą. Procesinių dokumentų priedų pateikimo formą reglamentuoja atskiras Lietuvos Respublikos Civilinio proceso kodekso 114 straipsnis ir jokių išimčių dėl procesinių dokumentų priedų pateikimo formos tuo atveju, kuomet dalyvaujantys byloje asmenys nemoka valstybinės kalbos, nenumato.

parsisiųsti

2012 03 20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>